Rychlý kontakt

Činnost kanceláře

byla ukončena !!!

Rychlé hledání

4000.-Kč za váš tip
na prodej nemovitosti!!
(z uskutečněného obchodu)

 AP REALITY s.r.o.

 Vážení a milí klienti,

 

  Realitní kancelář AP REALITY s.r.o. byla založena v r. 2003 pro vás, aby vám pomohla zorientovat se na trhu s nemovitostmi, výhodně prodat a koupit, bezpečně prodat a koupit a mít stále jistotu, že je tu někdo, komu na vaší spokojenosti záleží, kdo je ochoten věnovat se vám 7 dní v týdnu a přispět kvalitní a profesionální službou nebo dobrou radou k uskutečnění vašich snů, požadavků a investičních záměrů.

  Náš tým deseti spolupracovníků dělá vše proto, aby toto nebyly jen prázdné věty. Konečně nejlepším důkazem jsou nám naši klienti, kteří se k nám vracejí a tím nás utvrzují v přesvědčení, že strategie firmy AP REALITY s.r.o. byla zvolena správně.

 

 

 

 

 

 

 

Naši makléři

 

Management a marketing

 

Na kvalitu poskytovaných služeb dohlíží jednatelka a majitelka společnosti ing. Balounová, řeší složitější obchodní případy a odpovídá za propagaci firmy na všech úrovních. 

 

kontakt: 775355223, e-mail: balounova@apreality.cz

 

 

 

 

 

 

Oddělení prodejů

  Vaši nemovitost velmi profesionálně zobchoduje spolehlivý a seriozní makléř, pan Jiří Lesák 
tel:  775 355 223, e-mail: makler2@apreality.cz

"Nabízím osobní a profesionální přístup při prodeji vaší nemovitosti, včetně zajištění kompletního servisu pro vaše pohodlí, klid a spokojenost. Nechte nás pracovat za vás, rozumíme tomu co děláme. Nejste spokojeni se službami vaší RK? Netolerujte nečinnost vašeho makléře - čas jsou vaše peníze!"

 

 

 

Ochotně, odborně a s vysokým nasazením vám s prodejem nemovitosti pomůže naše milá makléřka, paní Dana Turková 
tel:  775 355 223, e-mail: makler5@apreality.cz

"Ráda vás provedu zodpovědně a bezpečně realitním trhem. Vím, že každý obchodní případ vyžaduje individuální přístup, dokážu se vcítit do potřeb klientů s profesionalitou a trpělivostí sobě vlastní. Ochotně se přizpůsobím vašim časovým možnostem. Spokojenost klientů mým prvořadým cílem."

 

 

 

S prodejem všech typů nemovitostí vám ochotně poradí a pomůže realitní makléř, pan Marek Klabal 
tel: 775 355 223, e-mail: makler1@apreality.cz

"Pokud hledáte možnost nejrychlejšího prodeje vaší nemovitosti, vsaďte na mé zkušenosti. Mohu okamžitě nabídnout účinné a profesionální kroky pro rychlý prodej. Díky všestranosti a velmi dobré orientaci na trhu nemovitostí vám zprostředkuji vždy tu nejvýhodnější možnost nejen prodeje, ale i koupě nemovitosti."

 

 

 


 

Náš tým

   

Kontakty

    
AP REALITY s.r.o.
Real Estate service

Vinohradská 55
120 00 Praha 2
tel: +420 775 355 223
e-mail: info@apreality.cz
       www.apreality.cz

Těšíme se na vás!

admin Webové stránky vytvořil Acceler