Rychlý kontakt

Činnost kanceláře

byla ukončena !!!

Rychlé hledání

4000.-Kč za váš tip
na prodej nemovitosti!!
(z uskutečněného obchodu)

« Zpět na seznam nemovitostí

Prodej bytu 2+1, OV, 71m2 v klidné části Vinohrad, Praha 3

Exkluzivní nabídka velmi pěkného, prostorného, tichého bytu v klidné lokalitě v zeleni a parkem na dosah. Nízké provozní náklady 2800Kč, ideální dispozice – orientace západ, komora v bytě,sklep v 1PP, dům po částečné rekonstrukci. "M" Flora 5min pěší chůze. Parkování bez problémů.    

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

3,900.000 Kč

ano
ano
Praha
část Vinohrady
okres Praha
Rezervováno
BP2216
osobní

Vlastnosti nemovitosti

Základní vlastnosti

velmi dobrý
cihlová
1NP
5NP / 1PP

Sítě a energie

ano
ano
vodovod
ano
ÚT plynové

Příslušenství a vybavení

ano
ano
ne
částečně zařízeno

Popis nemovitosti

 Byt v přízemí je po částečné rekonstrukci v r.2014, zhrnující přestavbu celé kuchyně a koupelny. Nová kuchyňská linka, na podlahách původní parkety, v kuchyni nová plovoucí dřevěná podlaha. Koupelna s vanou kompletně moderně renovována včetně WC, které je oddělené. Repasovaná dřevěná špaletová okna, nové dveře a kotel Junkers kombi. Ložnice o výměře 20m2, OP 20.4m2, kuchyně 17.6m2. Předsíň 8m2, spíž 1.4m2, koupelna 3m2, WC 1m2, sklep 3m2.

Obývací pokoj spojen otevřeným prostorem s kuchyní a jídelnou, velmi příjemná a prostorná část bytu s výhledem do klidného vnitrobloku se vzrostlými stromy mezi domy s dostatečným odstupem. V tomto roce proběhne úprava a renovace společných prostor. V domě z roku 1962 byly měněny v r.2000 stoupačky a dělány plastové rozvody, nový výtah a nové dveře. Velmi pěkná vstupní část s udržovanou  předzahrádkou svědčí o pečlivé správě domu a fungujícím SVJ.

Tento byt vřele doporučujeme, neboť se dá ve velmi krátké době a za rozumné finance upravit dle současných moderních trendů, náklady na provoz včetně služeb pro 4 osoby jsou velmi nízké. Byt není zatížen žádným zástavním právem ani funkčním věcným břemenem, nákupní možnosti OC Flora 5min pěšky.Hypotéku vyřídíme.

U této nemovitosti nebyl ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, proto je nemovitost inzerována v energetické třídě G.

 


« Zpět na seznam nemovitostí
admin Webové stránky vytvořil Acceler