Rychlý kontakt

Činnost kanceláře

byla ukončena !!!

Rychlé hledání

4000.-Kč za váš tip
na prodej nemovitosti!!
(z uskutečněného obchodu)

« Zpět na seznam nemovitostí

Prodej bytu 3+1/L,OV,76m2 s výhledem do zeleně, Praha 4-Pankrác

Exkluzivní nabídka velmi pěkného,slunného bytu v klidné lokalitě obklopené parky a zelení, a přesto v centru Prahy. Nízké provozní náklady 2700Kč, ideální dispozice - orientace ložnic východ, obývací část západ, komora na patře, dům po celkové rekonstrukci. "M" Pankrác 5min pěší chůze. Parkování bez problémů.                      

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

5,700.000 Kč

ne
ano
Praha
Rezervováno
BP2215
osobní

Vlastnosti nemovitosti

Základní vlastnosti

velmi dobrý
panelová
3NP
8NP

Sítě a energie

ano
ÚT dálkové

Příslušenství a vybavení

lodžie
ano
ne
ne
částečně zařízeno

Popis nemovitosti

Byt po částečné rekonstrukci v r.2008, zhrnující přestavbu celé kuchyně a koupelny. Italská kuchyňská linka s velkou pracovní plochou a výborným využitím prostoru. Koupelna s vanou kompletně renovována ( jádro ponecháno) vzniklo místo na pračku. WC zvlášť. Nová plastová okna a dveře, zasklenná prostorná lodžie 6,4m2 s panoramatickým výhledem do zeleně. Ložnice o výměře 10,2 a 11,8 m2. Chodba 10,6m2 včetně 5 velmi praktických a pěkných vestavěných skříní. Výměra chodby bez skříní činí 8,5m2.

Obývací pokoj (19,3m2) spojen otevřeným prostorem s kuchyní a jídelnou (12,6m2), velmi příjemná a prosluněná část bytu s výhledem do klidného parku se vzrostlými stromy mezi domy s dostatečným odstupem. Výška pouze 8NP, zateplené,opravené, dobře vypadající domy s novou střechou, výtahem a nápaditou fasádou. V tomto roce proběhne úprava a renovace společných prostor. Velmi pěkná prosklenná vstupní část domu s udržovanou  předzahrádkou svědčí o pečlivé správě domu a fungujícím SVJ.

Tento byt vřele doporučujeme, neboť se dá ve velmi krátké době a za rozumné finance upravit dle současných standardů ( odstranit tapety a podlahové krytiny), úvěr na rekonstrukci domu byl již splacen, tudíž náklady na provoz včetně služeb jsou minimální, byt není zatížen žádným zástavním právem ani jiným břemenem, dostupnost do centra 10min, nákupní možnosti Arkády Pankrác 4min pěšky.

Inzerovaná výměra 76m2 zahrnuje skutečnou podlahovou plochu bytu, plochu komory(1m2) a plochu lodžie.<

« Zpět na seznam nemovitostí
admin Webové stránky vytvořil Acceler