Rychlý kontakt

Činnost kanceláře

byla ukončena !!!

Rychlé hledání

4000.-Kč za váš tip
na prodej nemovitosti!!
(z uskutečněného obchodu)

« Zpět na seznam nemovitostí

PRODEJ vvjímečné chaty 5+1 na lesním pozemku 3453m2, Mirošovice, Praha východ

Částečně zděná a dřevěná třípodlažní chata z r.1930 se zast. plochou 99m2 je posazena v jižním svahu krásného lesního pozemku, skrytá všem pohledům, avšak na dosah města. Genius loci místa, kde relaxoval známý herec Vladimír Ráž je všudypřítomný. Jeho osobní věci, knihy a časopisy jsou ve všech koutech oblíbeného letního sídla. Křeslo je stále na svém místě v prosklenném letním obývacím pokoji  30m2. Hned vedle je ložnice "krále Miroslava" s původní postelí a vybavením.

Zobrazit rozšířený popis nemovitosti »

3,490.000 Kč

+ provize 127tis
ne
ano
Mirošovice
část Hrusice
okres Praha - východ
Prodáno
CHB008
osobní

Vlastnosti nemovitosti

Plocha

99 m²
3453 m²
3352 m²

Základní vlastnosti

udržovaný / původní
smíšená
3NP

Sítě a energie

ne
ano
vlastní zdroj
septik
lokální palivové

Příslušenství a vybavení

terasa
ne
ne
ne
částečně zařízeno

Občanská vybavenost

bus, vlak
zpevněná
po zpevněné komunikaci

Popis nemovitosti

Na stejném patře je ještě původní koupelna s WC, ložnice pro hosty s přímým vstupem na zahradu. V dalším patře je příjemná galerie s posezením, podkrovní velká ložnice a výstup na 2 terasy 15 a 20m2  s úžasným výhledem do korun vzrostlých stromů. V přízemí je hala 15m2, obývací pokoj s krbem 17m2, malá kuchyně a sklad.

Chata je postavena z materiálů špičkové kvality ( dřevo a žula), je v původním perfektním stavu, izolovaná s odvětrávanou střechou, vytápěna byla kamny a krbem. Elektřina je dočasně odpojena, kanalizace svedena do septiku, voda z vlastní studny. Okolí chaty je neudržované, neboť po smrti váženého majitele byla chata léta nevyužívaná. Přístupová cesta je zpevněná, cca 500m dlouhá. Vjezd autem na pozemek po menší úpravě možný. Chata lze přestavět na trvalé bydlení. Jedná se o vynikající příležitost pro milovníky starých časů, nebo kupující s fantazií pro vhodnou rekonstrukci této opravdu vyjímečné stavby skryté v přírodě. Pozemek lze rozdělit na dva ( dříve bylo rozděleno), druhá část pozemku je také stavební. DOPORUČUJEME PROHLÍDKU!! 

U této nemovitosti nebyl ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, proto je nemovitost inzerována v energetické třídě G.

 


« Zpět na seznam nemovitostí
admin Webové stránky vytvořil Acceler